Opinie o Niezwiązanych

To właśnie nasi klienci dostarczają nam codziennej dawki inspiracji
i motywacji.

Pozytywne opinie klientów są naszą najlepszą wizytówką.

Zastanawiasz się, dlaczego tak jak wiele innych firm powinieneś nam zaufać? Brakuje Ci argumentów?
Nasza strona nie jest jedną z wielu przypadkowych miejsc w sieci podobnych do wielu agencji SEO, które nie proponują Ci tak elastycznych warunków współpracy jak nasze.

Na niezwiazani.pl odkrywamy wszystkie karty. To właśnie tu dowiesz się, dlaczego zaufało nam już ponad 300 klientów, którzy powierzyli nam kompleksową opiekę nad swoją stroną w sieci i dlaczego 314 serwisów, które posiadamy w swojej opiece cieszy się wysokimi pozycjami.

Nasi klienci nie są anonimowi. Z dumą możemy przedstawić firmy, które cieszą się udaną współpracą z Niezwiązanymi.

Pracujemy dla Was!

W Niezwiązanych wiemy, że każda umowa na pozycjonowanie jest inna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy ustalić najlepszą strategię pozycjonowania Twojej strony, zgodną z zachodzącymi zmianami w algorytmach Google. To właśnie nasi klienci dostarczają nam codziennej dawki inspiracji i motywacji.

Oni przekonali się już o naszej skuteczności! Dołączysz do nich?

Jestem zainteresowany!

Nic nie cieszy nas tak, jak pozytywne opinie naszych klientów.
Oddajemy więc im głos.

“Z Niezwiązanymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Przez ten czas uzyskaliśmy merytoryczne wsparcie w zakresie działań SEO od naszego indywidualnego opiekuna. Warunki współpracy całkowicie nas satysfakcjonują, dzięki czemu zarówno model rozliczania za usługę, jak i sposób raportowania działań oraz wyniki pozycjonowania są dla nas satysfakcjonujące.”

- Filip Mośko -

“Jako agencja kreatywna, cenimy sobie swobodę i elastyczność. Oferujemy to swoim klientom i tego oczekiwaliśmy też od agencji SEO. Przeszliśmy do Niezwiązanych z innej firmy, gdzie nie odpowiadano na nasze oczekiwania.Zdecydowaliśmy się powierzyć pozycjonowanie właśnie Niezwiązanym, ponieważ zależało nam na jasnych warunkach współpracy.”

- Jarosław Żarski -

“Jako osobista stylistka cenię sobię kreatywność i swobodę w działaniu. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podążam utartymi schematami, dlatego we współpracy z Niezwiązanymi ogromnie cenię sobie fakt, że mogę w dowolnym momencie zmienić pozycjonowane frazy. Umowa na SEO nie ogranicza mnie w żadnym stopniu. Zdecydowanie polecam pozycjonowanie z Niezwiązanymi.”

- Natalia Penar -

“W Niezwiązanych zaproponowano nam bardzo korzystny model rozliczenia. W krótkim czasie udało nam się wspólnie ustalić strategię pozycjonowania i wdrożyć niezbędne zmiany na naszej stronie. Systematycznie notujemy wzrosty pozycji. Z pewnością zostaniemy z Niezwiązanymi na dłużej.”

- "JULI-SPEC" S.C. Jura Ireneusz Lipka Dariusz -

“Jako firma zajmująca się naprawą produktów Apple, ciężko było nam się wybić na tle potężniejszych firm. Dzięki Niezwiązanym udało nam się osiągnąć oczekiwane rezultaty w stosunkowo krótkim czasie! Warunki współpracy są przejrzyste, elastyczne i w stu procentach satysfakcjonujące.”

- Oskar Tarchała -