O firmie

Zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony warto,
żebyś dowiedział się o nas nieco więcej.

W Niezwiązanych nie wiążemy Ci rąk

Pracowaliśmy wcześniej w różnych agencjach SEO i SEM. Nasze doświadczenia są jednak podobne. Agencje stosują wobec swoich klientów cały szereg zabezpieczeń, żeby wydłużyć (często na siłę) współpracę.

My tego nie chcemy. Gdy klient postanowi odejść, nie zatrzymujemy go. Wiemy, że jeżeli będzie zadowolony, sam z własnej woli zostanie z nami na dłużej.

To przekonanie potwierdzają nasi zleceniodawcy. Są z nami cały czas pomimo braku kar umownych. Zyski jakie wynoszą z pracy z Niezwiązanymi to dla nich najlepszy argument za dalszą współpracą.

Mówimy tak dużo o naszej umowie nie bez przyczyny. Jej założenia doskonale określają charakter Niezwiązanych.

Traktujemy naszych klientów poważnie. Dajemy im pełną swobodę. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien mieć możliwość szybkiego zrezygnowania z usługi. Wiemy, że powodów takiej decyzji może być naprawdę dużo. Dlatego chcemy, żeby klienci, pracując z nami, czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Przed podpisaniem umowy zleceniodawców często powstrzymują różne obwarowania wokół niej. W Niezwiązanych jest inaczej. Klienci nie ponoszą żadnego ryzyka. Zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw.Możemy pochawalić się tym, że 36% naszych klientów to klienci z polecenia! Ten procent poleceń daje do myślenia prawda?

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj tutaj

Inna umowa, lepsza jakość obsługi

Umowa to nie wszystko. Kolejnym grzechem wielu agencji jest bardzo mała ilość czasu poświęcana poszczególnym projektom.

Przy niewielkim zespole liczba klientów jest zwyczajnie za duża. Zdarza się, że na jednego specjalistę wypada nawet 150 zleceń.

W Niezwiązanych robimy to zupełnie inaczej. Nad każdym zleceniem czuwa klika osób, np. w przypadku pozycjonowania strony internetowej będzie to specjalista ds. SEO, specjalista ds. konwersji i webmaster.

Chcemy, żeby nasi klienci czuli się dopieszczeni i szybko osiągali jak najlepsze wyniki. Poświęcamy im tyle czasu, ile wymaga projekt.

Wymyślamy inne korzyści dla klientów

Przygotowaliśmy dla klientów również cały szereg innych bonusów i usprawnień takich jak darmowa kampania Google Ads, atrakcyjny program lojalnościowy czy możliwość wyboru formy rozliczenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami - sam zobaczysz, co możemy Ci zaproponować.

Zapytaj o ofertę

Nasz zespół - czym się zajmujemy

W Niezwiązanych pracuje 41 specjalistów. Są wśród nich ludzie od SEO i SEM, webmasterzy, copywriterzy oraz osoby zajmujące się social media.

Jesteśmy doskonale zgrani, potrafimy precyzyjnie zaplanować i wdrożyć strategię działania. Obsłużymy Cię kompleksowo. Wystarczy, że oddasz inicjatywę w nasze ręce, a sami dobierzemy najbardziej efektywną ścieżkę działania dla Twojej firmy.

Co robimy?

  • pozycjonujemy strony internetowe,
  • prowadzimy kampanie Google Ads,
  • obsługujemy profile w social media,
  • zakładamy i prowadzimy blogi firmowe.

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Zamówisz u nas wszystko, co jest potrzebne do wypromowania firmy w Sieci.

Dla każdego klienta opracowujemy indywidualny plan. Dlatego staramy się dowiedzieć jak najwięcej o Twojej firmie, jej specyfice, grupie docelowej, dotychczasowych działaniach reklamowych, konkurencji itp.

Znamy się na swojej robocie

Cały zespół Niezwiązanych nieustannie się szkoli. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej. Cieszymy się statusem Partnera Google. To oznacza, że posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz działamy zgodnie z polityką Google. Aby utrzymać status, musimy nieustannie brać udział w organizowanych przez nie szkoleniach oraz odnawiać swoje uprawnienia.

Każdy z członków naszego zespołu przechodzi ponadto szereg kursów wewnętrznych. Rezultaty odczuwają klienci Niezwiązanych. Bardzo często to właśnie my naprawiamy błędy innych agencji. Trafiają do nas strony internetowe, z których np. bezskutecznie usiłowano zdjąć filtr nałożony przez Google.

Nasze działania przyniosły pozytywne rezultaty w aż 96,8% takich przypadków. Usunięcie filtra to oczywiście nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o przywrócenie witrynie stanu sprzed nałożenia kary. To nieraz najtrudniejszy etap.

Masz problemy ze swoją stroną internetową? Straciłeś już nadzieję, że może na powrót normalnie funkcjonować w wyszukiwarce? A może Twoja kampania Google Ads albo działania content marketingowe nie przynoszą zadowalających wyników? Jeżeli tak, zgłoś się do nas!

Nie musisz się przy tym martwić o bezpieczeństwo witryny. Działamy zgodnie z oficjalną polityką Google. Nigdy nie narażamy naszych zleceniodawców na nieprzyjemności.